אורח ברוך הבא

לקבלת מידע על מבצעים, הנחות, ספרים חדשים ועוד

כל ספרי אור ברוך שלום

מבצע מיוחד- 30% הנחה

שפה : עברית

 החבילה כוללת 28 ספרים עכשיו במבצע מיוחד וחד פעמי:

תלמוד עשר הספירות:  אחד עשר כרכים מפוארים המבהירים בצורה נפלאה ומסודרת את עקרונות חכמת הקבלה על פי האר"י הקדוש, נכתב על ידי מרן בעל הסולם ז"יע ונוספו עליו ביאורי בנו רבי ברוך שלום הלוי אשלג- הברכת שלום זי"ע.

ספר ההקדמות לחכמת האמת: ספר הכולל את כל הקדמות בעל הסולם לספרי הקבלה שכתב עם ביאורי בנו הברכת שלום והערות וביאורים מתלמידו רבי אברהם מרדכי גוטליב. מקיף נושאים רבים בחכמת הקבלה, בחסידות ומחשבה.

פרי חכם אגרות עם הערות וביאורים: אגרות קודש מהמקובל האלוקי רבי יהודה לייב אשלג זצוק"ל מחבר פירוש הסולם על ספר הזוהר הקדוש. אגרות אלו כתב רבנו בעל הסולם לתלמידיו והם צופנות בחובן הדרכות נפלאות והסברים מעמיקים בענייני עבודת ה' וחכמת הקבלה.
יוצא לאור במהדורה חדשה ומפוארת עם הגהות והערות וביאורים מרבי אברהם מרדכי גוטליב שליט"א תלמיד אדמו"ר הברכת שלום זצוק"ל, אשר מבארים ומרחיבים את הנושאים השונים המופיעים באגרות.

ה' שמעתי שמעך: ארבעה כרכים עם למעלה מ-1000 עמודים ובהם כתבים נפלאים ויקרים מאוד של שמונה מחשובי תלמידי המקובל האלוקי רבי יהודה לייב אשלג זצוק"ל מחבר פירוש הסולם על הזהר הקדוש. הכתבים הללו כוללים בתוכם רעיונות וענינים נשגבים בחכמת הקבלה ובעבודת ה' כפי ששמעו התלמידים מרבם הקדוש.

ספר הסולם: תולדות חיי רבנו הקדוש רבי יהודה הלוי אשלג, המכונה בעל הסולם, ובנו רבי ברוך שלום אשלג המכונה הברכת שלום, ותלמידיהם. ספר בן 550 עמודים המשתדל להביא את דמותם ועיקרי משנתם של האדמורים לבית אשלג ותלמידיהם. מכיל תמונות ומסמכים רבים.

ברכה ושלום: סדרת הספרים ברכה ושלום כוללת כתבי יד הרואים אור לראשונה ובהם פריצת דרך חדשה ונפלאה על ביאורי התנ"ך והש"ס, וביאורי המדרשים המועדים ואותיות התפילה. ביאורים שנלקחו מתוך עצם חיי עבודת ה' של רבי ברוך שלום אשלג זצ"ל, אשרר התוו לו הסתכלות פנימית פרטית בנושאי התנ"ך ואגדתות הש"ס. הסתכלות שמקשרת את הכתבים למצבי החיים של היום, ורואהה בהם שפת קוד המרמזות על מדרגות שונות בעבודת ה'. וכל זה קיבל מאביו הקדוש האדמו"ר רבי אברהם יהודה הלוי אשלג זצ"ל (בעה"ס). הסדרה מחולקת לששה כרכים ע"פ נושאים: תורה, מדרשים, תפילה, אגדתות הש"ס ומועדים. תופסת את עיקרי אמונת ה' ועבודתו של הרב"ש, ומבקשת להעניק למעיין את היסודות בעבודת ה' ע"פ דרכי רבותינו לבית אשלג. בתוספת הערות וביאורים מאת תלמידו, רבי אברהם מרדכי גוטליב שליט"א, אשר מפשטים ומרחיבים את הלימוד.

מתן תורה עם הערות וביאורים: ספר מתן תורה נסדר ע"י בעל הסולם בצורת מאמרים כלליים שמטרתם לתת לאדם החושב זוית הסתכלות והשקפה אמיתית, היונקת מחכמת הקבלה, על עצמו ועולמו, על התורה והמצוות, על האמת והשקר בחייו ועל העולם בכלל.ספר זה כולל בתוכו יסודות רבים של עבודת ה', והוא ממש הספר ההתחלתי להיכנס בשערי החיים על פי דרך האמת וחכמת הקבלה.נוספו עליו הערות וביאורים מאת רבי אברהם מרדכי גוטליב שליט"א, הנותנים יותר הבנה והרחבה לכל החפצים להעמיק ברעיונות הנפלאים המובאים בספר.

פתיחה לחכמת הקבלה עם הערות וביאורים: חיבורו הנפלא של מרן בעל הסולם זצוק"ל שהוא מעין קיצור ותמצית של כל חכמת הקבלה, ולכן מחד גיסא הוא המבוא והשער לכל מתחיל ואידך גיסא הוא תמצית הדברים עבור הבקיאים, עם באורי "אור ברוך" ו"אור שלום" מתוך כתבים וקלטות של בנו בכורו של בעל הסולם הברכת שלום זצוק"ל. ועליו נוספו פירוש "ראשית חכמה" על דברי בעה"ס והערות וביאורים על האו"ב ואו"ש, מתלמיד הברכת שלום- רבי אברהם מרדכי גוטליב שליט"א. וכמו כן מצורף תמצית החכמה- חיבור מקיף ותמציתי של כל ענייני החכמה וכן סדר סיבה ומסובב.

ימין ה' עושה חיל: ליקוט מכתבי רבותינו לבית אשלג ותלמידיהם לפיתוח מחשבה חיובית על דרך האמת.

במעגלות השנה - קובץ מאמרים נפלאים על פרשיות השבוע, חגים ומועדים, שמחות, מאמרי ומדרשי חז"ל, נושאים כללים ועוד - על פי חכמת הקבלה ופנימיות התורה בדרך רבותינו לבית אשלג.
המאמרים כתובים בשפה ברורה ופשוטה, מתוך שיחות שנאמרו בזמנים שונים ע"י רבי אברהם מרדכי גוטליב שליט"א תלמידו הקרוב של רבי ברוך שלום אשלג (הברכת שלום) זצוק"ל, בנו בכורו של בעל הסולם זיע"א.

לפרטים מלאים על הספרים אפשר ללחוץ על שם הספר.

1,813.00 ש"ח On sale

2,590.00 ש"ח

(הנחה של 30%)

כל ספרי אור ברוך שלום